Komerčné vírivky

Design Line

od 17.650 € vr. termokrytu, dopravy a montáže

Designová rada výnimočných luxusných víriviek od společnosti Villeroy&Boch.

Rada týchto vírivých vaní je dielom moderných designérov, ktorí svojou architekturou a moderným designem s jasnými líniami navrhli túto nenapodobiteľnú vírivku Just Silence. Luxusná vírivka Just Silence, ktorá je zástupcom tejto rady, je navrhnutá v kubistickom štýle. Táto vírivka dodá Vašej záhrade architektonické umelecké dielo. Redukovaná forma vírivky Just Silence má čisté línie a predstavuje vrchol designu. 

Premium Line

od 14.900 € vr. termokrytu, dopravy a montáže

Luxusnú radu víriviek Villeroy & Boch označnú ako Premium môžete umiestniť vo vnútri miestnosti rovnako tak, ako do exteriéru, na záhradu či k domu.

Ich robustná konštrukcia neumožňuje, aby do nej vstúpila vlhkosť a zaisťuje extrémnu odolnosť. Luxusné vírivky Premium nepotrebujú teda žiadne zazimovanie a môžu byť v prevádzke i v zimnom období.

Comfort Line

od 11.700 € vr. termokrytu, dopravy a montáže

Luxusnú radu víriviek Villeroy & Boch označenú ako Comfort môžete umiestniť vo vnútri miestnosti rovnako tak, ako do exteriéru na záhradu či ku domu.

Ich robustná konštrukcia neumožňuje, aby do nej vstúpila vlhkosť a zaisťuje extrémnu odolnosť. Luxusné vírivky Comfort nepotrebujú teda žiadne zazimovanie a môžu byť v prevádzke i v zimnom období.

X-Series

od 9.900 € vr. termokrytu, dopravy a montáže

Vírivky s pevnými tryskami v základnej rade X-Series sú top kvality a zároveň základnou štartovacou cenovou radou.

Nová rada víriviek X-Series Villeroy & Boch predstavuje komfort, design, inovácie a v neposlednej rade tiež čisté potešenie z relaxácie. Dokonca i modely základnej rady ponúkajú štandardy a doplňky, ktoré sú zvyčajne k dispozícii len u top line produktoch. X-Series vírivé vane majú osvedčenú, tradičnú technológiu, ktorá ponúka všetky výhody Villeroy & Boch vonkajších aj vnútorných víriviek.

SERVIS | OBCHOD

+420 777 064 741

Kontaktovať