Počet míst ve vířivce
Počet míst ve vířivce
226

Vířivka speciální relaxační ediceVířivka Villeroy&Boch A8D - Fitness Edition je exkluzivně uspořádaná se spoustou funkcí. Jedná se o stylovou vířivku pro 6 osob s 5 unikátními JetPaks panely. Tvarované lehátko Premium může být vybaveno Vaším oblíbeným JetPakem a dále zahrnuje masáže zápěstí, kyčle, lýtka a chodidel. Trysky tak tvoří celkový relaxační zážitek. Unikátní duální vířivka má různé typy masáží pro nezapomenutelný zážitek. Možno až 227 trysek.   

Vířivka vhodná pro: Domácnost, Do interiéru, Na zahradu (venkovní vířivka)
Vířivka učena pro: a pro 6 osob
Řešení vířivky pro: Domácí (soukromé) využití, Pro firmy

Rozdíly oproti standardním modelům:

  • Speciální JetPak panely pro sportovce
  • Barevnost Titanium-Timber 
 
 
 

Speciální JetPak panely pro sportovce:

Speciální masáž vířivky pro sportovce Speciální masáž vířivky pro sportovce

DOPRAVA + MONTÁŽ + TERMOKRYT V CENĚ

Zateplená vířivka | Nerezové trysky | Automatická filtrace s koloidním stříbrem | Ozonátor | Vrchní tepelný termokryt | Doprava | Montáž | 70% z recyklovatelného plastu | o 90% méně potrubí = nižší spotřeba = vyšší výkon |
Cena bez DPH
NA OPYTANIE
Vírivka pre každého

Vírivka pre každého

"Pre malých, veľkých, širokých i chudých"

Vďaka špeciálnym tvarom sedadiel a rôznej hĺbke vírivky v kombinácii s vymeniteľnými JetPak panelmi je vírivka určená naozaj pre každého. Či ste drobnej či otylejšej postavy, vždy vo vírivke Villeroy & Boch nájdete tú správnu pozíciu na skvelú masáž a relaxáciu.

Nezáleží akú máte postavu, Villeroy & Boch sa vám dokonale prispôsobí...

O 90% menej spojov

O 90% menej spojov

"Šetrnosť, výkon aj úspora"

O 90% menej potrubia ako u ostatných výrobcoch. Riziko úniku vody a vzduchu je teda znížené na minimum.  S konštrukciou a technológiou JETSpak nieje treba žiadnych dlhých prívodných trubiek, vetvenia a deliacich ventilov, čož minimalizuje trenie vo vnútri trubiek. To má za následok oveľa výkonnejšie trysky, ktoré môžu i pri plnom výkone pracovať súčasne. Vďaka vedeniu trubiek prevažne teplou vodou v kúpeli je dosiahnuté minimálnej tepelnej stráty.

Bez spojov a dlhého vedenia trubiek ušetríte viac než si myslíte...

Ľahká a pevná konštrukcia

Ľahká a pevná konštrukcia

"Kvalita konštrukcie s nemeckou precíznosťou"

Kvalitný laminát a inteligentné rozmiestnenie nosných prvkov. Vďaka vedeniu trubiek prevažne teplou vodou v kúpeli je dosiahnuté minimálnej tepelnej stráty. Vďaka veľa certifikovaným postupom výroby tejto nosnej konštrukcie vírivky, je samotná vírivá vaňa veľmi ľahká a zároveň pevná.

Bezpečná, pevná a ľahká konštrukcia vírivky...

Plnohodnotné zateplenie

Plnohodnotné zateplenie

"Celoplošná izolácia vírivky pre lepšie udržanie tepla"

Villeroy & Boch celoplošná penová izolácia celkom obklopuje vírivú vanu, aby zabránila úniku tepla. Každý model víriviek Villeroy & Boch splňuje alebo prekračuje prísne energetické normy energetickej komisie (CEC). S touto dokonalou izoláciou ušetríte oveľa viac na prevádzke vírivky ako s akoukoľvek inou vírivou vaňou. Villeroy & Boch využívajú ultra-energeticky účinnú penu po celej štruktúre vírivej vany. Infračervené mapovanie ukazuje rozdiel, ktorý tvorí izolácia zo špeciálnej peny v prevedení víriviek Villeroy & Boch v porovnání s konvenčnými vírivkami.

Veľmi nízká spotreba

Veľmi nízká spotreba

"Najúspornejšia vírivka na trhu"

Vďaka dokonale izolovanej škrupine, vedeniu trubiek s vodou v teplom kúpeli a obmedzeniu počtu jednotlivých prívodov k tryskám je dosiahnuté veľmi úsporného chodu a tiež veľmi nízkej spotreby. Tak rýchlo jak sa ohreje táto vírivka a jak dlho udrží teplú vodu, to nedokáže žiadna z našej konkurencie!

Na prevádzke ušetríte desiatky tisíc...

JetPak Therapy Systém JetPak Therapy Systém

JetPak Therapy Systém

"Vyber, vymeň, relaxuj"

Vírivky Villeroy & Boch sú určené naozaj pre každého. Vďaka technológii JetPaks sa budú v našej vírivej vani cítiť komfortne úplne všetci. Systém JetPaks je unikátna certifikovaná technológia na výmenu trysiek resp. výmenu celých Jetpakov s rôznym rozložením trysiek.

Villeroy & Boch je naozaj dokonalým príkladom osobnej relaxácie...

Filtrácia s koloidným striebrom

Filtrácia s koloidným striebrom

"Dokonale dezinfikuje a vyčistí"

Vírivky Villeroy & Boch nie sú výnimočné len svojou unikátnou technológiou vedenia vody a vymeniteľnými tryskami. Ich unikátnosť spočívá tiež v systéme a spôsobe filtrovania. Vírivé vane Villeroy & Boch využívají dvojitú filtráciu (dva kartušové filtry) s obsahom koloidného striebra. Pri kombinácii s aktívnym kyslíkom, teda Ozonátorom, docielime skutočne krištáľovo čistej vody vo vírivke.

Nečistoty a baktérie nemajú šancu...

WellSpring™ Water Care System

WellSpring™ Water Care System

"EOSTMEnhanced O3 System a WellSpring™"

EOSTM Enhanced O3 System je revolučný systém čistenia vody vo vírivke, ktorý je až dvakrát účinnejší pri oxidácii nečistôt bez negativných účinkoch nadmerného využitia ozónu. Tento jedinečný 3dielny systém generuje až 2krát väčšie množstvo ozónu než štandardné systémy, lepšie sanuje vodu vo vírivke a zničí takmer všetok zvyškový plyn O3.

Redukuje zvyškový plyn 03 a zvyšuje kvalitu vody vo vírivke...

Premium dotykový display

Premium dotykový display

"Ovládaj všetko jednoducho dotykom"

Jednoduché a intuitívne ovládanie vírivky Villeroy & Boch rady Design zaručuje, že aj keď sa s touto vaňou stretnete prvýkrát, nebudete potrebovať žiadneho sprievodcu, manuál či vysvetľovanie a hneď budete vedieť ako sa vírivka ovládá. Vďaka technológii TouchControl nie sú na ovládacom panely žiadne mechanické prvky a všetko ovládate len jednoduchým dotykom na display

Bez mechanických ovládacích prvkov a predsa môžeš nastaviť všetko jedným dotykom...

Osvetlenie Premium Line

Osvetlenie Premium Line

"Svetelné efekty doplňujú zvukovú atmosféru"

Rady víriviek Villeroy & Boch Design, Premium a Comfort sú vybavené prvotriednym interierovým i exterierovým LED osvetlením. Interiérové LED svetlá sú umiestnené jak v priestore filtrácie tak v priestore sedacích miest. Osvetlenie je možné ovládať z hlavného dotykového panelu a je možné im priraďovať takmer ľubovolnú farbu. Je možné nastaviť tiež prelínanie.

Exteriérové LED svetlá sú umiestnené okolo vonkajšieho obvodu vírivky v každom z rohov. 

Ovládacie prvky a odkládacie plochy

Ovládacie prvky a odkládacie plochy

"Odlož pohár a ovládaj všetko z každého sedadla"

Nech už sa usadíte na ktorom koľvek relaxačnom mieste vírivky, tak máte vďaka pomocným oládacím prvkom zaistené, že si vírenie trysiek pustíte odkiaľkoľvek. Odložte teda pohár na vyhradené osvetlené miesto a zapnite si akúkoľvek masáž.

Jednoduchým stlačením ovládacieho tlačítka spustíš vírenie odkiaľkoľvek...

Nerezové trysky

Nerezové trysky

"Kvalitná nerez, žiaden plast!"

Vďaka kvalitným nerezovým tryskám si užijete relax na plný výkon. Leštená nerez je záruka kvality, nepraská a nerozpíná sa ako plastové prvky a sama o sebe doplňuje design celej vírivej vane.

Rozměry vířivky jsou 239 x 239 cm, hloubka dosahuje 97 cm. Vířivka je pro 5 osob. Celkem obsahuje 233 trysek, obsahuje 5 JetPaks panelů. Vířivka má ozonátor profi DelOzone USA, filtraci 460W a filtr s koloidním stříbrem. Topení ve vířivce je Balboa A900 3kW. Objem vody je 2044 l. Váha vířivky je 344 kg. Vana je vyrobená z kvalitního akrylu. Vířivka je osvětlena LED osvětlením. 


 

Rozměry DxŠxV (cm) 239x239x97cm
Celkový počet míst 5
Samostatná sedadla 3
Prémiová sedadla 1
Míst k ležení 2
Dětská sedadla 1
Počet JetPaks panelů 5
Přídavné trysky na nohy, zápěstí, kyčle ve skořepině vířivky 16
Maximální počet trysek 226
Objem vody ve vířivce 1938 Litrů
Hmotnost (vč. termokrytu)
Prázdná/Napuštěná
346kg/2796kg
Vodní čerpadlo 2x 2kW
2 rychlosti
Příkon vytápění 3kW
Materiál masážních trysek Broušená nerez
EnduraFrame plně pěnou izolovaná a formovaná konstrukce  
EternaWood™ Cabinet  
Dotykový display  
LED světelný systém - interní  
LED světelný systém - externí  
Pokročilé funkce víření a osvětlený vodopád  
Dvojtá filtrace s bezpečnostními prvky  
Venkovní odtok pro vypouštění  
Automatická filtrace a proudění vody za JetPak panely  
Technologie JetPak TM II  
Vrchní termokryt   
Ozonátor  
JetPaky v barvě akrylu  
JetPaky v matné černé barvě  Volitelné
WellSpring™
Vysoce výkonný prémiový Ozone
 Volitelné
EOS™ 03 
Premium Water Care System
 
Audio Systém s Bluetooth a externími reproduktory  Volitelné
Cloud Control
ovládání přes internet
 Volitelné

Porovnávání modelů

Vířivka A8D - Fitness Edition

Jet Pack Therapy systém

JetPak JP102

JetPak JP102

JetPak JP103

JetPak JP103

JetPak JP104

JetPak JP104

JetPak JP116

JetPak JP116

JetPak JP121

JetPak JP121

Termokryt a zdvihák

Termokryt a zdvihák

"Otvor a zatvor aj jednou rukou a udržuj tak teplo vo vírivke"

Na všetky Villeroy & Boch vírivky dodávame štandardné vírivé kryty (Termokryty) Patio Performance ™. Vedľa špičkového vzhľadu sú tieto prémiové termokryty pokryté a vybavené pokročilou povrchovou úpravou, ktorá je odolná voči UV žiareniu a vyblednutiu, a sú až o 25% ľahšie ako štandardné vinylové veko. Kryt vírivky Patio Performance ™ je opatrená uzamykacími svorkami pre bezpečné zamknutie vírivky. Zároveň je termokryt umiestnený na zdviháku a tak manipuláciu v pohode zvládne i jediná osoba

Cloud Control

Cloud Control

"Kontroluj, monitoruj a spúšťaj odkiaľkoľvek"

Vďaka technológii Cloud Control dokážete svoju vírivú vaňu Villeroy & Boch ovládať odkiaľkoľvek sa vám len zažiada. Do svojho chytrého telefónu si nainštalujete veľmi intuitívnu aplikáciu, spárujete sa so svojou vírivou vaňou Villeroy & Boch, ktorú máte pripojenú na domáce Wi-Fi a ihneď ju môžete ovládať odkiaľkoľvek. Nastavujte teplotu, filtračné cykly, spúšťajte a vypínajte čerpadlá i osvetlenie. To všetko cez unikátny Wi-fi CloudControl.


Ovládanie domáceho wellness je dnes oveľa jednoduchšie ako kedykoľvek predtým...

Elite stereo systém

Elite stereo systém

"Počúvaj a relaxuj"

Vírivky Villeroy & Boch môžu mať zabudované rádio. A nielen to, kvalitný audio systém s vašou obľúbenou relaxačnou hudbou dotvára regeneračný a masážny pôžitok strávený vo vírivej vani. Navoľte rádio stanicu, pripojte telefón alebo iné zariadenie cez Bluetooth a užívajte kvalitnú reprodukciu hudby.

Obľúbená hudba, obľúbené bublinky a skvelá atmosféra...

Schody k vírivke

Schody k vírivke

"Jednoducho jedným krokom"

Schody k vírivkám Villeroy & Boch. Schody je možné použiť tiež k inej vírivej vani. Predávané v dvoch farebných prevedeniach - hnedá, šedá.
Materiál tvrdený plast. (PVC).

Skladom v tejto farebnej kombinácii - Fitness Edition

Skelet vírivky - Snow

Kabinet - Timber

Termokryt - Ash Grey

Škrupiny na objednávku - Premium, Comfort

Cinnabar

Snow

Granite White

Midnight

Opal

Pearl

Platinum

Sapphire

Titanium

Kabinety na objednávku - Premium, Comfort

cabinet-driftwood

Hazelnut

Mahogany

Harbor-Grey-cabinet

Ivory-Cabinet-web

mountain-walnut-cabinet

mountain-walnut-cabinet

Termokryty na objednávku - Premium, Comfort, X-Series

Ash Grey

Wildwood

SERVIS | OBCHOD

+420 777 064 741

Kontaktovať