Kaštanová Brno Showroom

Chcete si kúpiť novú vírivku a rádi by ste sa poradili s odborníkmi a prípadne vírivku videli "na živo" a vyskúšali jej možnosti? Naša spoločnosť Eurowellness, ktorá sa zaoberá predajom a poradenstvom v oblasti víriviek, wellness a saun, teraz novo otvorila ďalší showroom. Môžete sa prísť k nám do Centra hrubej výstavby v Brne pozrieť, poradiť sa, načerpať inšpiráciu.

Centrum Kaštanová

Centrum bývania a designu nájdete na adrese Kaštanová 125A v Brne Tuřanech. Môžete sa tešiť na úplne unikátne centrum, kde sú vystavené nie len výrobky Villeroy & Boch (vírivky), ale tiež veľa iných výrobkov do domácnosti a do domu od iných výrobcov.

Do predvádzacieho Centra hrubej výstavby sa môžete prísť inšpirovať. Uvidíte tu vírivky, ktoré sú vhodné pre umiestnenie do rodinných domov, na terasy, do interiérov ale aj vírivky, ktoré sa hodia do komerčných wellness centier. Naša ponuka zahrňuje tiež  wellness vybavenie a sme aj predajcom a poradcom v oblasti saun.

V Centre Kaštanová - Brno na Vás čaká náš odborný tým, ktorý je pripravený Vám poradiť s výberom tej najvhodnejšej vírivky.

 

KONTAKT a FOTOGALERIA CENTRUM KAŠTANOVÁ BRNO - Vírivky Villeroy & Boch


Vyberte si vysnenú vírivku Villeroy & Boch

Vyber si vířivku na zahradu Villeroy Boch


Čo v Centre Kaštanová nájdete?

Ako výhradný predajca a dodavateľ víriviek Villeroy & Boch máme tieto vírivky vystavené a vy sa môžete sami prísť presvedčiť do Centra výstavby a designu Kaštanová o ich kvalite. Môžete si vyskúšať sílu masážnych trysiek, pozrieť sa ako vyzerá technológia JetPaks, ktorá je jednou z veľkých predností víriviek Villeroy & Boch a môžete si samozrejme vyskúšať výmenu týchto JetPaks panelov. Uvidíte, prečo sú vírivky Villeroy & Boch špičkou v oblasti víriviek. Sami sa môžete pozrieť, presvedčiť, vyskúšať.

Naši poradci Vám v Centre Kaštanová v Brne pomôžu s výberom tej najvhodnejšiej vírivky pre Váš dom, ale tiež Vám ponúknu ďalšie príslušenstvo, ktoré je vhodné pre správnu a bezproblémovú funkciu, údržbu a dlhú životnosť víriviek.

Návšteva centra bývania a designu

Pokiaľ chcete navštíviť náš showroom, sme Vám plne k dispozícii. Nevyhovujú Vám naše otváracie hodiny? Vôbec nevadí, kontaktujte nás na našom telefónnom čísle a dohodneme sa na schôdzke aj mimo naše otváracie hodiny. Návšteva a prehliadka nášho showroomu Eurowellness v Centre Kaštanová je možná takmer kedykoľvek, vrátane víkendov. Sme tu pre Vás a chceme, aby ste boli maximálne spokojní a prispôsobíme sa Vašim možnostiam.

 

KONTAKT a FOTOGALERIA CENTRUM KAŠTANOVÁ BRNO - Vírivky Villeroy & BochSERVIS | OBCHOD

+420 777 064 741

Kontaktovať