Vírivky

Rodinné vírivky

 

"Luxusné vírivky Villeroy & Boch"

Predaj víriviek na záhradu tejto značky je pre nás cťou. Vírivé vane nemeckého výrobcu Villeroy & Boch sú nielen veľmi kvalitné, ale same o sebe sú tiež unikátne. Vonkajšie vírivky a vnútorné vírivé vane sú so systémom JetPak úspornejšie, jednoduchšie a pevnejšie. Vďaka tejto technológii obsahujú o 90% menej potrubia ako iné záhradné vírivky a zároveň trysky týchto víriviek sú účinnejšie. Vírivé vane sú určené jak na záhradu ako vonkajšie vírivky, tak samozrejme do interiéru.

Rodinné vírivky

Komerčné vírivky

 

"Vysoko záťažové a výnimočné komerčné vírivky "JACUZZI" "

Vysoko kvalitná a záťažová technológia komerčných víriviek je pripravená pre vysokú záťaž a je riešená individuálne podľa typu prevádzky. Tieto vírivé vane sa hodia jak do verejných wellness centier tak k privátnej prevádzke napr. ako verejná vírivka v hoteli.

Komerčné vírivky

Výnimočnosť víriviek

O 90% menej potrubia ako u ostatných výrobcov víriviek. Riziko úniku vody a vzduchu z vírivky je teda znížené na minimum.  

S konštrukciou a technológiou JETpak nieje potreba žiadnych dlhých prívodných trubiek, vetvenia a deliacích ventilov, čož minimalizuje trenie vo vnútri trubiek. To má za následok oveľa výkonnejšie trysky vo vírivke, ktoré môžu i pri plnom výkone pracovať súčasne. Vďaka vedeniu trubiek prevažne teplou vodou v kúpeli vírivky je dosiahnuté minimálnej tepelnej stráty i u vonkajších víriviek.

Výnimočnosť víriviek

Video prezentácia

Výhody záhradných aj interiérových vírivých vaní Villeroy & Boch vám predstavíme v niekoľkých krátkych videách.

Sprevádzať nás bude priamo majiteľ firmy EuroWellness s.r.o. Ing. David Drda. Pozrieme sa mimo iné tiež na vymeniteľné masážne trysky - JetPak Therapy Systém a predstavíme si kompletnú radu víriviek Villeroy & Boch. Uvidíte tiež animácie ukáziek toho, ako fungujú jednotlivé trysky a k čomu je dobré mať viac typov "JetPakov" k vírivke.

Video prezentácia

SERVIS | OBCHOD

+420 777 064 741

Kontaktovať