Výnimočnosť víriviek Villeroy & Boch

Logo villeroy boch maléVýnimočnosť víriviek
Villeroy & Boch

O 90% menej plastu, silikonu, lepidiel a spojov

O 90% menej potrubia ako u ostatných výrobcov. Riziko úniku vody a vzduchu je teda znížené na minimum.  S konštrukciou a technológiou JETSpak nieje treba žiadnych dlhých prívodných trubiek, vetvenia a dieliacích ventilov, čo minimalizuje trenie vo vnútri trubiek. To má za následok oveľa výkonnejšie trysky, ktoré môžu i pri plnom výkone pracovať súčasne. Vďaka vedeniu trubiek prevážne teplou vodou v kúpeli je dosiahnuté minimálnej tepelnej stráty.

Bez spojov a dlhého vedenia trubiek ušetríte viac než si myslíte...


 

Villeroy boch vířivky výjimečnost

Lehká a pevná konstrukce vířivky Villeroy Boch

Ľahká a pevná konštrukcia

Kvalita konštrukcie s nemeckou precíznosťou

Kvalitný laminát a inteligentné rozmiestnenie nosných prvkov. Vďaka vedeniu trubiek prevážně teplou vodou v kúpeli je dosiahnuté minimálnej tepelnej stráty. Vďaka veľa certifikovaným postupom výroby tejto nosnej konštrukcie vírivky, je samotná vírivá vaňa veľmi ľahká a zároveň pevná.

Bezpečná, pevná a ľahká konštrukcia vírivky...

Plnohodnotné zateplenie

Celoplošná izolácia vírivky pre lepšie udržanie tepla

Villeroy & Boch celoplošná penová izolácia úplne obklopuje vírivú vaňu, aby zabránila úniku tepla. Každý model víriviek Villeroy & Boch splňuje alebo prekračuje prísne energetické normy energetickej komisie (CEC). S touto dokonalou izoláciou ušetríte oveľa viac na prevádzke vírivky ako s akoukoľvek inou vírivou vaňou. Villeroy & Boch využívají ultra-energeticky účinnú penu po celej štruktúre vírivej vani. Infračervené mapovanie ukazuje rozdiel, ktorý tvorí izoláciu zo špeciálnej peny v prevedení vírivek Villeroy & Boch v porovnání s konvenčnými vírivkami.

Zateplení vířivky

Velmi nízká spotřeba vířivky

Veľmi nízka spotreba

Najúspornejšia vírivka na trhu

Vďaka dokonale izolovanej škrupine, vedeniu trubiek s vodou v teplom kúpeli a omezeniu počtu jednotlivých prívodov k tryskám je dosiahnutý veľmi úsporný chod a tiež veľmi nízka spotreba. Tak rýchlo jak sa ohreje táto vírivka a jak dlho udrží teplú vodu, to nedokáže žiadna z našej konkurencie!

Na prevádzke ušetríte desiatky tisíc...

Vírivka pre každého

Pre malých, veľkých, širokých aj chudých

Vďaka špeciálnym tvarom sedadiel a rôznej hĺbke vírivky v kombinácií s vymeniteľnými JetPak panelmi je vírivka určená naozaj pre každého. Či ste drobnej či obéznejšej postavy, vždy vo vírivke Villeroy & Boch nájdete tú správnu pozíciu na skvelú masáž a relaxáciu.

Nezáleží akú máte postavu, Villeroy & Boch sa vám dokonale prispôsobí...

 

Vířivka pro každého

 

JetPak therapy systém

JetPak Therapy systém

Vyber, vymeň, relaxuj

Vírivky Villeroy & Boch sú určené naozaj pre každého. Vďaka technológii JetPaks sa budú v našej vírivej vani cítiť komfortne úplne všetci. Systém JetPaks je unikátna certifikovaná technológia na výmenu trysiek resp. výmenu celých Jetpakov s rôznym rozložením trysiek.

Villeroy & Boch je naozaj dokonalým príkladom osobnej relaxácie...

 

EOS 03 - filtrovanie a dezinfekcia bezpečným ozónom

Celoplošná izolácia vírivky pre lepšie udržanie tepla

Vírivky Villeroy & Boch využívajú unikátnu technológiu výroby EOS O3. Filtrovaný ozón (trikyslík) je pre dezinfekciu vody vo vírivke bezpečnejší než voda, ktorá je ošetrená klasicky ChlóromEOS O3 Enhanced Ozone System je unikátna technológia víriviek Villeroy & Boch - Dezinfekcia vírivky filtrovaným a bezpečným ozónom (trikyslíkom).

Filtrace s koloidním stříbrem pro vířivku

Filtrace s koloidním stříbrem pro vířivku

Filtrácia s koloidným striebrom

Dokonale dezinfikuje a vyčistí

Vírivky Villeroy & Boch niesú výmimočné len svojou unikátnou technológiou vedenia vody a vymeniteľnými tryskami. Ich unikátnosť je založená tiež v systéme a spôsobe filtrovania. Vírivé vane Villeroy & Boch využívajú dvojitú filtráciu (dva kartušové filtry) s obsahom koloidného striebra. Pri kombinácii s aktivným kyslíkom, teda Ozonátorom, docielime naozaj kryštálovo čistej vody vo vírivke.

Nečistoty a baktérie nemajú šancu...

V 17 minutách vám pomôžeme sa rozhodnúť pre Villeroy & Boch!

SERVIS | OBCHOD

+420 777 064 741

Kontaktovať