Vírivka X7L

Vírivka Villeroy & Boch X7L

rozmery: 224x224x91cm
Počet míst ve vířivce
Počet míst ve vířivce
34

Designová veľkoleposť modelu vírivky X7L z rady X-Series je hlavnou charakteristikou tohto výnimočného modelu. Táto vírivka do seba absorbuje špičkové masážne vlastnosti a moderný design. Vírivka X7L je vhodná pre 6 osôb. Vírivka je maximálne úsporná a vďaka špeciálnemu inteligentnému filtru a ozonizátoru prináša maximálne pohodlie pri údržbe čistoty vody.  Vírivka X7L poskytuje dvojicu sedadiel pre masáž zápästia, bedrových kĺbov a nôh. Uzatvorená ABS podlaha prináša pri prevádzke vírivky znateľne tichšiu prevádzku a zníženie vibracií. Rámová konštrukcia EnduraBeam zaišťuje nadpriemernú pevnosť a trvanlivosť. 

Vírivka vhodná pre: Domácnosť, Do interiéru, Na záhradu (vonkajšia vírivka)
Vírivka určená pre: 5-6 osôb
Riešenie vírivky pre: Domáce (súkromné) využitie, Pre firmy

 

 

DOPRAVA + MONTÁŽ + TERMOKRYT V CENE

Zateplená vírivka | Nerezové trysky | Automatická filtrácia s koloidným striebrom | Ozonátor | Vrchný tepelný termokryt | Doprava | Montáž | 70% z recyklovateľného plastu | o 90% menej potrubia = nižšia spotreba = vyšší výkon |
Cena bez DPH
NA OPYTANIE
Vírivka pre každého

Vírivka pre každého

"Pre malých, veľkých, širokých i chudých"

Vďaka špeciálnym tvarom sedadiel a rôznej hĺbke vírivky v kombinácii s vymeniteľnými JetPak panelmi je vírivka určená naozaj pre každého. Či ste drobnej či otylejšej postavy, vždy vo vírivke Villeroy & Boch nájdete tú správnu pozíciu na skvelú masáž a relaxáciu.

Nezáleží akú máte postavu, Villeroy & Boch sa vám dokonale prispôsobí...

Ľahká a pevná konštrukcia

Ľahká a pevná konštrukcia

"Kvalita konštrukcie s nemeckou precíznosťou"

Kvalitný laminát a inteligentné rozmiestnenie nosných prvkov. Vďaka vedeniu trubiek prevažne teplou vodou v kúpeli je dosiahnuté minimálnej tepelnej stráty. Vďaka veľa certifikovaným postupom výroby tejto nosnej konštrukcie vírivky, je samotná vírivá vaňa veľmi ľahká a zároveň pevná.

Bezpečná, pevná a ľahká konštrukcia vírivky...

Plnohodnotné zateplenie

Plnohodnotné zateplenie

"Celoplošná izolácia vírivky pre lepšie udržanie tepla"

Villeroy & Boch celoplošná penová izolácia celkom obklopuje vírivú vanu, aby zabránila úniku tepla. Každý model víriviek Villeroy & Boch splňuje alebo prekračuje prísne energetické normy energetickej komisie (CEC). S touto dokonalou izoláciou ušetríte oveľa viac na prevádzke vírivky ako s akoukoľvek inou vírivou vaňou. Villeroy & Boch využívajú ultra-energeticky účinnú penu po celej štruktúre vírivej vany. Infračervené mapovanie ukazuje rozdiel, ktorý tvorí izolácia zo špeciálnej peny v prevedení víriviek Villeroy & Boch v porovnání s konvenčnými vírivkami.

Veľmi nízká spotreba

Veľmi nízká spotreba

"Najúspornejšia vírivka na trhu"

Vďaka dokonale izolovanej škrupine, vedeniu trubiek s vodou v teplom kúpeli a obmedzeniu počtu jednotlivých prívodov k tryskám je dosiahnuté veľmi úsporného chodu a tiež veľmi nízkej spotreby. Tak rýchlo jak sa ohreje táto vírivka a jak dlho udrží teplú vodu, to nedokáže žiadna z našej konkurencie!

Na prevádzke ušetríte desiatky tisíc...

Filtrácia s koloidným striebrom

Filtrácia s koloidným striebrom

"Dokonale dezinfikuje a vyčistí"

Vírivky Villeroy & Boch nie sú výnimočné len svojou unikátnou technológiou vedenia vody a vymeniteľnými tryskami. Ich unikátnosť spočívá tiež v systéme a spôsobe filtrovania. Vírivé vane Villeroy & Boch využívají dvojitú filtráciu (dva kartušové filtry) s obsahom koloidného striebra. Pri kombinácii s aktívnym kyslíkom, teda Ozonátorom, docielime skutočne krištáľovo čistej vody vo vírivke.

Nečistoty a baktérie nemajú šancu...

X-Series - ovládanie

X-Series - ovládanie

"Zapni, ohrej, relaxuj.. vypni"

Na ovládacom panely víriviek Villeroy & Boch rady X-Series nieje nič zbytočné. Jedným tlačítkom ohrievate a volíte teplotu vody vo vírivke, ďalším tlačítkom nastavujete vírenie trysiek a jednoduchý LED display vám ukazuje všetko potrebné.

Rozmery vírivky sú 224 x 224 cm, hĺbka dosahuje 91 cm. Vírivka je pre 6 osôb. Celkom obsahuje 34 trysiek. Vírivka má ozonátor. Objem vody je 1473 l. Váha vírivky je 308 kg. Vaňa je vyrobená z kvalitného akrylu. Vírivka je osvetlená LED osvetlením. 


 

Rozmery DxŠxV (cm) 224x224x91cm
Celkový počet miest 8
Celkový počet trysiek (štandard) 37
Celkový počet trysiek (premium) 45
Objem vody vo vírivke 1495 Litrov
Hmotnosť (vr. termokrytu)
Prázdná/Napustená
300kg/2234kg
Vodné čerpadlo 2x 2kW
2 rychlosti
Príkon vykurovania 3kW
EnduraFrame plne penou izolovaná a formovaná konštrukcia  
EternaWood™ Cabinet  
Dotykový display  
LED svetelný systém - interný  
Vodopád v cene  
Dvojitá filtrácia s bezpečnostnými prvkami  
Vonkajší odtok pre vypúšťanie  
Vrchný termokryt   
Ozonátor  
WellSpring™
Vysoko výkonný prémiový Ozone
 Voliteľné
EOS™ 03 
Premium Water Care Systém
 Voliteľné
Audio Systém s Bluetooth  Voliteľné
Cloud Control
ovládanie cez internet
 Voliteľné

Porovnávání modelů

Vírivka X7L
Termokryt a zdvihák

Termokryt a zdvihák

"Otvor a zatvor aj jednou rukou a udržuj tak teplo vo vírivke"

Na všetky Villeroy & Boch vírivky dodávame štandardné vírivé kryty (Termokryty) Patio Performance ™. Vedľa špičkového vzhľadu sú tieto prémiové termokryty pokryté a vybavené pokročilou povrchovou úpravou, ktorá je odolná voči UV žiareniu a vyblednutiu, a sú až o 25% ľahšie ako štandardné vinylové veko. Kryt vírivky Patio Performance ™ je opatrená uzamykacími svorkami pre bezpečné zamknutie vírivky. Zároveň je termokryt umiestnený na zdviháku a tak manipuláciu v pohode zvládne i jediná osoba

Cloud Control

Cloud Control

"Kontroluj, monitoruj a spúšťaj odkiaľkoľvek"

Vďaka technológii Cloud Control dokážete svoju vírivú vaňu Villeroy & Boch ovládať odkiaľkoľvek sa vám len zažiada. Do svojho chytrého telefónu si nainštalujete veľmi intuitívnu aplikáciu, spárujete sa so svojou vírivou vaňou Villeroy & Boch, ktorú máte pripojenú na domáce Wi-Fi a ihneď ju môžete ovládať odkiaľkoľvek. Nastavujte teplotu, filtračné cykly, spúšťajte a vypínajte čerpadlá i osvetlenie. To všetko cez unikátny Wi-fi CloudControl.


Ovládanie domáceho wellness je dnes oveľa jednoduchšie ako kedykoľvek predtým...

Elite stereo systém

Elite stereo systém

"Počúvaj a relaxuj"

Vírivky Villeroy & Boch môžu mať zabudované rádio. A nielen to, kvalitný audio systém s vašou obľúbenou relaxačnou hudbou dotvára regeneračný a masážny pôžitok strávený vo vírivej vani. Navoľte rádio stanicu, pripojte telefón alebo iné zariadenie cez Bluetooth a užívajte kvalitnú reprodukciu hudby.

Obľúbená hudba, obľúbené bublinky a skvelá atmosféra...

Skladem v této barevné kombinaci - X-Series

Škrupina - Platinum

Kabinet - Harbour Grey

Termokryt - Ash Grey

Škrupiny - X-Series

Platinum

Midnight

Snow

Kabinety - X-Series

Harbour Grey

Mountain Walnut

Termokryty na objednávku - Premium, Comfort, X-Series

Ash Grey

Wildwood

SERVIS | OBCHOD

+420 777 064 741

Kontaktovať