Vírivka pre 5 ľudí Vírivka na záhradu

Vírivka Villeroy & Boch A8D

rozmery: 239x239x97cm
Počet míst ve vířivce
Počet míst ve vířivce
226

Vírivka Villeroy&Boch A8D je exkluzívne usporiadaná s hromadou  funkcií. Jedná sa o štýlovú vírivku pre 6 osôb s 5 unikátnymi JetPaks panelmi. Tvarované ležadlo Premium môže byť vybavené Vašim obľúbeným JetPakem a ďalej zahrňuje masáže zápästia, bedrových kĺbov, lýtka a chodidiel. Trysky tak tvoria celkový relaxačný zážitok. Unikátna duálna vírivka má rôzne typy masáží pre nezabudnuteľný zážitok. Možné až 227 trysiek. 

Vírivka vhodná pre: Domácnosť, Do interiéru, Na záhradu (vonkajšia vírivka)
Vírivka určená pre: 4-5 osôb
Riešenie vírivky pre: Domáce (súkromné) využitie, Pre firmy

 

DOPRAVA + MONTÁŽ + TERMOKRYT V CENE

Zateplená vírivka | Nerezové trysky | Automatická filtrácia s koloidným striebrom | Ozonátor | Vrchný tepelný termokryt | Doprava | Montáž | 70% z recyklovateľného plastu | o 90% menej potrubia = nižšia spotreba = vyšší výkon |
Cena bez DPH
NA OPYTANIE
Vírivka pre každého

Vírivka pre každého

"Pre malých, veľkých, širokých i chudých"

Vďaka špeciálnym tvarom sedadiel a rôznej hĺbke vírivky v kombinácii s vymeniteľnými JetPak panelmi je vírivka určená naozaj pre každého. Či ste drobnej či otylejšej postavy, vždy vo vírivke Villeroy & Boch nájdete tú správnu pozíciu na skvelú masáž a relaxáciu.

Nezáleží akú máte postavu, Villeroy & Boch sa vám dokonale prispôsobí...

O 90% menej spojov

O 90% menej spojov

"Šetrnosť, výkon aj úspora"

O 90% menej potrubia ako u ostatných výrobcoch. Riziko úniku vody a vzduchu je teda znížené na minimum.  S konštrukciou a technológiou JETSpak nieje treba žiadnych dlhých prívodných trubiek, vetvenia a deliacich ventilov, čož minimalizuje trenie vo vnútri trubiek. To má za následok oveľa výkonnejšie trysky, ktoré môžu i pri plnom výkone pracovať súčasne. Vďaka vedeniu trubiek prevažne teplou vodou v kúpeli je dosiahnuté minimálnej tepelnej stráty.

Bez spojov a dlhého vedenia trubiek ušetríte viac než si myslíte...

Ľahká a pevná konštrukcia

Ľahká a pevná konštrukcia

"Kvalita konštrukcie s nemeckou precíznosťou"

Kvalitný laminát a inteligentné rozmiestnenie nosných prvkov. Vďaka vedeniu trubiek prevažne teplou vodou v kúpeli je dosiahnuté minimálnej tepelnej stráty. Vďaka veľa certifikovaným postupom výroby tejto nosnej konštrukcie vírivky, je samotná vírivá vaňa veľmi ľahká a zároveň pevná.

Bezpečná, pevná a ľahká konštrukcia vírivky...

Plnohodnotné zateplenie

Plnohodnotné zateplenie

"Celoplošná izolácia vírivky pre lepšie udržanie tepla"

Villeroy & Boch celoplošná penová izolácia celkom obklopuje vírivú vanu, aby zabránila úniku tepla. Každý model víriviek Villeroy & Boch splňuje alebo prekračuje prísne energetické normy energetickej komisie (CEC). S touto dokonalou izoláciou ušetríte oveľa viac na prevádzke vírivky ako s akoukoľvek inou vírivou vaňou. Villeroy & Boch využívajú ultra-energeticky účinnú penu po celej štruktúre vírivej vany. Infračervené mapovanie ukazuje rozdiel, ktorý tvorí izolácia zo špeciálnej peny v prevedení víriviek Villeroy & Boch v porovnání s konvenčnými vírivkami.

Veľmi nízká spotreba

Veľmi nízká spotreba

"Najúspornejšia vírivka na trhu"

Vďaka dokonale izolovanej škrupine, vedeniu trubiek s vodou v teplom kúpeli a obmedzeniu počtu jednotlivých prívodov k tryskám je dosiahnuté veľmi úsporného chodu a tiež veľmi nízkej spotreby. Tak rýchlo jak sa ohreje táto vírivka a jak dlho udrží teplú vodu, to nedokáže žiadna z našej konkurencie!

Na prevádzke ušetríte desiatky tisíc...

Filtrácia s koloidným striebrom

Filtrácia s koloidným striebrom

"Dokonale dezinfikuje a vyčistí"

Vírivky Villeroy & Boch nie sú výnimočné len svojou unikátnou technológiou vedenia vody a vymeniteľnými tryskami. Ich unikátnosť spočívá tiež v systéme a spôsobe filtrovania. Vírivé vane Villeroy & Boch využívají dvojitú filtráciu (dva kartušové filtry) s obsahom koloidného striebra. Pri kombinácii s aktívnym kyslíkom, teda Ozonátorom, docielime skutočne krištáľovo čistej vody vo vírivke.

Nečistoty a baktérie nemajú šancu...

Premium dotykový display

Premium dotykový display

"Ovládaj všetko jednoducho dotykom"

Jednoduché a intuitívne ovládanie vírivky Villeroy & Boch rady Design zaručuje, že aj keď sa s touto vaňou stretnete prvýkrát, nebudete potrebovať žiadneho sprievodcu, manuál či vysvetľovanie a hneď budete vedieť ako sa vírivka ovládá. Vďaka technológii TouchControl nie sú na ovládacom panely žiadne mechanické prvky a všetko ovládate len jednoduchým dotykom na display

Bez mechanických ovládacích prvkov a predsa môžeš nastaviť všetko jedným dotykom...

Osvetlenie Premium Line

Osvetlenie Premium Line

"Svetelné efekty doplňujú zvukovú atmosféru"

Rady víriviek Villeroy & Boch Design, Premium a Comfort sú vybavené prvotriednym interierovým i exterierovým LED osvetlením. Interiérové LED svetlá sú umiestnené jak v priestore filtrácie tak v priestore sedacích miest. Osvetlenie je možné ovládať z hlavného dotykového panelu a je možné im priraďovať takmer ľubovolnú farbu. Je možné nastaviť tiež prelínanie.

Exteriérové LED svetlá sú umiestnené okolo vonkajšieho obvodu vírivky v každom z rohov. 

Ovládacie prvky a odkládacie plochy

Ovládacie prvky a odkládacie plochy

"Odlož pohár a ovládaj všetko z každého sedadla"

Nech už sa usadíte na ktorom koľvek relaxačnom mieste vírivky, tak máte vďaka pomocným oládacím prvkom zaistené, že si vírenie trysiek pustíte odkiaľkoľvek. Odložte teda pohár na vyhradené osvetlené miesto a zapnite si akúkoľvek masáž.

Jednoduchým stlačením ovládacieho tlačítka spustíš vírenie odkiaľkoľvek...

Nerezové trysky

Nerezové trysky

"Kvalitná nerez, žiaden plast!"

Vďaka kvalitným nerezovým tryskám si užijete relax na plný výkon. Leštená nerez je záruka kvality, nepraská a nerozpíná sa ako plastové prvky a sama o sebe doplňuje design celej vírivej vane.

Rozmery vírivky sú 239 x 239 cm, hĺbka dosahuje 97 cm. Vírivka je pre 5 osôb. Celkom obsahuje 233 trysiek, obsahuje 5 JetPaks panelov. Vírivka má ozonátor profi DelOzone USA, filtráciu 460W a filter s koloidným striebrom. Kúrenie vo vírivke je Balboa A900 3kW. Objem vody je 2044 l. Váha vírivky je 344 kg. Vaňa je vyrobená z kvalitného akrylu. Vírivka je osvetlená LED osvetlením. 


 

Rozmery DxŠxV (cm) 239x239x97cm
Celkový počet miest 5
Samostatné sedadlá 3
Prémiové sedadlá 1
Miesto k ležaniu 2
Detské sedadlá 1
Počet JetPaks panelov 5
Prídavné trysky na nohy, zápästia, bedrové kĺby v škrupine vírivky 16
Maximálny počet trysiek 226
Objem vody vo vírivke 1938 Litrov
Hmotnosť (vr. termokrytu)
Prázdná/Napustená
346kg/2796kg
Vodné čerpadlo 2x 2kW
2 rychlosti
Príkon vykúrovania 3kW
Materiál masážnych trysiek Brúsená nerez
EnduraFrame plne penou izolovaná a formovaná konštrukcia  
EternaWood™ Cabinet  
Dotykový display  
LED svetelný systém - interný  
LED svetelný systém - externý  
Pokročilé funkcie vírenia a osvetlený vodopád  
Dvojitá filtrácia s bezpečnostnými prvkami  
Vonkajší odtok pre vypúšťanie  
Automatická filtrácia a prúdenie vody za JetPak panelmi  
Technológie JetPak TM II  
Vrchný termokryt   
Ozonátor  
JetPaky vo farbe akrylu  
JetPaky v matnej čiernej farbe  Voliteľné
WellSpring™
Vysoko výkonný prémiový Ozone
 Voliteľné
EOS™ 03 
Premium Water Care Systém
 
Audio Systém s Bluetooth a externými reproduktormi  Voliteľné
Cloud Control
ovládanie cez internet
 Voliteľné

Porovnávání modelů

Vírivka A8D

Jet Pack Therapy systém

JetPak JP103

JetPak JP103

JetPak JP104

JetPak JP104

JetPak JP106

JetPak JP106

JetPak JP108

JetPak JP108

JetPak JP112

JetPak JP112

JetPak Therapy Systém JetPak Therapy Systém

JetPak Therapy Systém

"Vyber, vymeň, relaxuj"

Vírivky Villeroy & Boch sú určené naozaj pre každého. Vďaka technológii JetPaks sa budú v našej vírivej vani cítiť komfortne úplne všetci. Systém JetPaks je unikátna certifikovaná technológia na výmenu trysiek resp. výmenu celých Jetpakov s rôznym rozložením trysiek.

Villeroy & Boch je naozaj dokonalým príkladom osobnej relaxácie...

Termokryt a zdvihák

Termokryt a zdvihák

"Otvor a zatvor aj jednou rukou a udržuj tak teplo vo vírivke"

Na všetky Villeroy & Boch vírivky dodávame štandardné vírivé kryty (Termokryty) Patio Performance ™. Vedľa špičkového vzhľadu sú tieto prémiové termokryty pokryté a vybavené pokročilou povrchovou úpravou, ktorá je odolná voči UV žiareniu a vyblednutiu, a sú až o 25% ľahšie ako štandardné vinylové veko. Kryt vírivky Patio Performance ™ je opatrená uzamykacími svorkami pre bezpečné zamknutie vírivky. Zároveň je termokryt umiestnený na zdviháku a tak manipuláciu v pohode zvládne i jediná osoba

Cloud Control

Cloud Control

"Kontroluj, monitoruj a spúšťaj odkiaľkoľvek"

Vďaka technológii Cloud Control dokážete svoju vírivú vaňu Villeroy & Boch ovládať odkiaľkoľvek sa vám len zažiada. Do svojho chytrého telefónu si nainštalujete veľmi intuitívnu aplikáciu, spárujete sa so svojou vírivou vaňou Villeroy & Boch, ktorú máte pripojenú na domáce Wi-Fi a ihneď ju môžete ovládať odkiaľkoľvek. Nastavujte teplotu, filtračné cykly, spúšťajte a vypínajte čerpadlá i osvetlenie. To všetko cez unikátny Wi-fi CloudControl.


Ovládanie domáceho wellness je dnes oveľa jednoduchšie ako kedykoľvek predtým...

Elite stereo systém

Elite stereo systém

"Počúvaj a relaxuj"

Vírivky Villeroy & Boch môžu mať zabudované rádio. A nielen to, kvalitný audio systém s vašou obľúbenou relaxačnou hudbou dotvára regeneračný a masážny pôžitok strávený vo vírivej vani. Navoľte rádio stanicu, pripojte telefón alebo iné zariadenie cez Bluetooth a užívajte kvalitnú reprodukciu hudby.

Obľúbená hudba, obľúbené bublinky a skvelá atmosféra...

Schody k vírivke

Schody k vírivke

"Jednoducho jedným krokom"

Schody k vírivkám Villeroy & Boch. Schody je možné použiť tiež k inej vírivej vani. Predávané v dvoch farebných prevedeniach - hnedá, šedá.
Materiál tvrdený plast. (PVC).

Skladom v tejto farebnej kombinácii - Premium Line 1

Škrupina vírivky - Titanium

Kabinet - Timber

Termokryt - Ash Grey

Skladom v tejto farebnej kombinácii - Premium Line 2

Škrupina - Pearl

Kabinet - Orchand

Termokryt - Chocholate

Skladom v tejto farebnej kombinácii - Fitness Edition

Skelet vírivky - Snow

Kabinet - Timber

Termokryt - Ash Grey

Škrupiny na objednávku - Premium, Comfort

Cinnabar

Snow

Granite White

Midnight

Opal

Pearl

Platinum

Sapphire

Titanium

Kabinety na objednávku - Premium, Comfort

cabinet-driftwood

Hazelnut

Mahogany

Harbor-Grey-cabinet

Ivory-Cabinet-web

mountain-walnut-cabinet

mountain-walnut-cabinet

Termokryty na objednávku - Premium, Comfort, X-Series

Ash Grey

Wildwood

SERVIS | OBCHOD

+420 777 064 741

Kontaktovať