Vírivka X6R Vírivá vaňa X6R

Vírivka Villeroy & Boch X6R

rozmery: 201x201x91cm kruh
Počet míst ve vířivce
Počet míst ve vířivce
21

Pre jednoduché a ľahké využitie bol tento elegantný model vírivky X6R navrhnutý do charakteristického guľatého tvaru korytnačky panciera. Táto kruhovo tvarovaná vírivka prináša veľa polôh v akomkoľvek prostredí a designu. Vírivka ponúka priestor pre 5 osôb. Táto vírivka má veľmi jednoduché ovládanie a i preto je ideálna pre tých, ktorí až nedávno objavili svet wellness. Vírivka ponúka maximálny možný výkon pri veľmi nízkom rozpočte. Vírivka X6R je vhodná pre individualistov, ktorí hľadajú niečo špeciálne. Krátké vedenie trubiek zaisťuje vysokú energetickú úsporu, väčšiu bezpečnosť s ohľadom na tesnosť a optimálny výkon. Vírivka pracuje pri minimálnom hluku a so znateľným znížením vibrácií. 


Vírivka vhodná pre: Domácnosť, Do interiéru, Na záhradu (vonkajšia vírivka)
Vírivka určená pre: 4-5 osôb
Riešenie vírivky pre: Domáce (súkromné) využitie, Pre firmy

 

DOPRAVA + MONTÁŽ + TERMOKRYT V CENE

Zateplená vírivka | Nerezové trysky | Automatická filtrácia s koloidným striebrom | Ozonátor | Vrchný tepelný termokryt | Doprava | Montáž | 70% z recyklovateľného plastu | o 90% menej potrubia = nižšia spotreba = vyšší výkon |
Cena bez DPH
NA OPYTANIE
Ľahká a pevná konštrukcia

Ľahká a pevná konštrukcia

"Kvalita konštrukcie s nemeckou precíznosťou"

Kvalitný laminát a inteligentné rozmiestnenie nosných prvkov. Vďaka vedeniu trubiek prevažne teplou vodou v kúpeli je dosiahnuté minimálnej tepelnej stráty. Vďaka veľa certifikovaným postupom výroby tejto nosnej konštrukcie vírivky, je samotná vírivá vaňa veľmi ľahká a zároveň pevná.

Bezpečná, pevná a ľahká konštrukcia vírivky...

Plnohodnotné zateplenie

Plnohodnotné zateplenie

"Celoplošná izolácia vírivky pre lepšie udržanie tepla"

Villeroy & Boch celoplošná penová izolácia celkom obklopuje vírivú vanu, aby zabránila úniku tepla. Každý model víriviek Villeroy & Boch splňuje alebo prekračuje prísne energetické normy energetickej komisie (CEC). S touto dokonalou izoláciou ušetríte oveľa viac na prevádzke vírivky ako s akoukoľvek inou vírivou vaňou. Villeroy & Boch využívajú ultra-energeticky účinnú penu po celej štruktúre vírivej vany. Infračervené mapovanie ukazuje rozdiel, ktorý tvorí izolácia zo špeciálnej peny v prevedení víriviek Villeroy & Boch v porovnání s konvenčnými vírivkami.

Veľmi nízká spotreba

Veľmi nízká spotreba

"Najúspornejšia vírivka na trhu"

Vďaka dokonale izolovanej škrupine, vedeniu trubiek s vodou v teplom kúpeli a obmedzeniu počtu jednotlivých prívodov k tryskám je dosiahnuté veľmi úsporného chodu a tiež veľmi nízkej spotreby. Tak rýchlo jak sa ohreje táto vírivka a jak dlho udrží teplú vodu, to nedokáže žiadna z našej konkurencie!

Na prevádzke ušetríte desiatky tisíc...

Filtrácia s koloidným striebrom

Filtrácia s koloidným striebrom

"Dokonale dezinfikuje a vyčistí"

Vírivky Villeroy & Boch nie sú výnimočné len svojou unikátnou technológiou vedenia vody a vymeniteľnými tryskami. Ich unikátnosť spočívá tiež v systéme a spôsobe filtrovania. Vírivé vane Villeroy & Boch využívají dvojitú filtráciu (dva kartušové filtry) s obsahom koloidného striebra. Pri kombinácii s aktívnym kyslíkom, teda Ozonátorom, docielime skutočne krištáľovo čistej vody vo vírivke.

Nečistoty a baktérie nemajú šancu...

Ovládanie Comfort Series

Ovládanie Comfort Series

"Prehľadnosť a jednoduchosť ovládania"

Vďaka vodeodolnému ovládaciemu panelu Comfrot Series pre vírivky Villeroy & Boch si jednoducho nastavíte teplotu vody, filtračné cykly a vírenie trysiek kedykoľvek, ľahko a intuitívne. Ovládací panel obsahuje len nutné tlačítka k ovládaniu vírivky a preto nastavenie zvládne aj "dieťa".

Rozmery vírivky sú 201 x 201 cm (kruh), hĺbka dosahuje 91 cm. Vírivka je pre 5 osôb. Celkom obsahuje 24 trysiek. Objem vody je 1102 l. Váha vírivky je 228 kg. Vaňa je vyrobená z kvalitného akrylu. Vírivka je osvetlená LED osvetlením.


 

Rozmery DxŠxV (cm) 201x201x91cm
Celkový počet miest 5
Celkový počet trysiek 21
Objem vody vo vírivke 1102 Litrov
Hmotnosť (vr. termokrytu)
Prázdná/Napustená
228kg/1651kg
Vodné čerpadlo 1x 2.5kW
2 rychlosti
Príkon vykurovania 3kW
EnduraFrame plne penou izolovaná a formovaná konštrukcia  
EternaWood™ Cabinet  
Dotykový display  
LED svetelný systém - interný  
Vodopád v cene  
Dvojitá filtrácia s bezpečnostnými prvkami  
Vonkajší odtok pre vypúšťanie  
Vrchný termokryt   
Ozonátor  
WellSpring™
Vysoko výkonný prémiový Ozone
 Voliteľné
EOS™ 03 
Premium Water Care Systém
 Voliteľné
Audio Systém s Bluetooth  Voliteľné
Cloud Control
ovládanie cez internet
 Voliteľné

Porovnávání modelů

Vírivka X6R
Termokryt a zdvihák

Termokryt a zdvihák

"Otvor a zatvor aj jednou rukou a udržuj tak teplo vo vírivke"

Na všetky Villeroy & Boch vírivky dodávame štandardné vírivé kryty (Termokryty) Patio Performance ™. Vedľa špičkového vzhľadu sú tieto prémiové termokryty pokryté a vybavené pokročilou povrchovou úpravou, ktorá je odolná voči UV žiareniu a vyblednutiu, a sú až o 25% ľahšie ako štandardné vinylové veko. Kryt vírivky Patio Performance ™ je opatrená uzamykacími svorkami pre bezpečné zamknutie vírivky. Zároveň je termokryt umiestnený na zdviháku a tak manipuláciu v pohode zvládne i jediná osoba

Cloud Control

Cloud Control

"Kontroluj, monitoruj a spúšťaj odkiaľkoľvek"

Vďaka technológii Cloud Control dokážete svoju vírivú vaňu Villeroy & Boch ovládať odkiaľkoľvek sa vám len zažiada. Do svojho chytrého telefónu si nainštalujete veľmi intuitívnu aplikáciu, spárujete sa so svojou vírivou vaňou Villeroy & Boch, ktorú máte pripojenú na domáce Wi-Fi a ihneď ju môžete ovládať odkiaľkoľvek. Nastavujte teplotu, filtračné cykly, spúšťajte a vypínajte čerpadlá i osvetlenie. To všetko cez unikátny Wi-fi CloudControl.


Ovládanie domáceho wellness je dnes oveľa jednoduchšie ako kedykoľvek predtým...

Elite stereo systém

Elite stereo systém

"Počúvaj a relaxuj"

Vírivky Villeroy & Boch môžu mať zabudované rádio. A nielen to, kvalitný audio systém s vašou obľúbenou relaxačnou hudbou dotvára regeneračný a masážny pôžitok strávený vo vírivej vani. Navoľte rádio stanicu, pripojte telefón alebo iné zariadenie cez Bluetooth a užívajte kvalitnú reprodukciu hudby.

Obľúbená hudba, obľúbené bublinky a skvelá atmosféra...

Skladem v této barevné kombinaci - X-Series

Škrupina - Platinum

Kabinet - Harbour Grey

Termokryt - Ash Grey

Škrupiny - X-Series

Platinum

Midnight

Snow

Kabinety - X-Series

Harbour Grey

Mountain Walnut

Termokryty na objednávku - Premium, Comfort, X-Series

Ash Grey

Wildwood

SERVIS | OBCHOD

+420 777 064 741

Kontaktovať