Jacuzzi VIRTUS

rozmery: 250x215x93cm
Počet míst ve vířivce
Počet míst ve vířivce
50

Vírivá vaňa Jacuzzi Virtus je novinka z rady víriviek pre rok 2018, ideálna pre wellness, motel, hotel či penzión. Tento model si zachovává veľmi kvalitné spracovanie a krásny design, ktorý k firme Jacuzzi už nejakú dobu patrí. Rozmery vírivky Jacuzzi Virtus sú jemne atypické a to s údajmi 250x215x93cm. Vírivka upúta predovšetkým svojim zvláštnym designom, ktorý sa vyznačuje dvoma oblými rohami a dvoma ostrými rohami, v ktorých sa nachádzajú ovládacie prvky.

Táto vírivka je tiež jedinečná v tom, že má zabudovanú filtráciu s polymerným vláknom priamo vo svojom skelete (Typ Virtus Clasik), a tak nieje potreba zdĺhavo naťahovať vodný odpad ďaleko od vírivej vani. Táto polymero/vlákenná filtrácia zvládne vyčistiť 11m3/ vody za hodinu. 

K dostaniu tiež vo variante Virtus PRO s extra kompenzačnou nádobou a oddelenou Profi. pieskovou filtráciou.

Vďaka technológii ClearRay® Pro3Tect™ (voliteľná technológia), je voda vo vírivke pôsobením UV žiarenia a kyslíku neustále čistá a dezinfikovaná.

Vírivka vhodná pre: Hotely, Motely, Ubytovacie zariadenia, Verejné bazény, Wellness centrá,
Vírivka určená pre: 5-6 osôb
Riešenie vírivky pre: Komerčné využitie

Cena bez DPH
NA OPYTANIE
Rychlé a kompletné čistenie

Rychlé a kompletné čistenie

"Rychlá a kompletná výmena vody"

Vďaka systému QuickDrainTM a designovo tvarovanej škrupine vírivky je vypustenie, vyčistenie a znovunapustenie celej vírivky nielen veľmi jednoduché, ale tiež veľmi rychlé. Všetka voda vo vírivke a teda aj nečistoty sú smerované vďaka tvaru vírivky do jediného odtokového miesta uprostred vany. Týmto systémom je docielené to, že vo vírivke nezostane ani jediná kvapka špinavej/starej vody.

"Vypustiť, vyčistiť, napustiť a môžeme znova relaxovať"

Jacuzzi Design

Jacuzzi Design

"Použiteľnosť, prístupnosť, jednoduchosť"

"Snažili sme sa vytvoriť skutočný funkčný design vírivej vany. Od použiteľnosti k prístupnosti, od jemných masážných pozícii až po silnú progresivnú športovú masáž,ktorej celková inšpirácia pochádza z kriviek Nautila = jednoduché a efektívne."

Štúdio Dodo Arslan

Jacuzzi pohodlie

Jacuzzi pohodlie

"Komfort, pohodlnosť a jednoduchosť"

Správne zakrivenie vany, integrované schôdky a široká a plochá došľapová čásť. Vďaka týmto drobnostiam sa i obyčajný vstup do vírivej vane Jacuzzi stane súčasťou relaxácie. Už žiadne ostré hrany, prekračovanie alebo našliapovanie z vysoka a opatrne.

Sedem variabilných pozícií, či už na dĺžku alebo hĺbku sú skutočne prispôsobené každej postave. Urastený muž alebo drobná žena či dieťa, vždy si vo vírivke Jacuzzi nájdete tu správnu a najpohodlnejšiu pozíciu.

Trysky najrôznejších variant

Trysky najrôznejších variant

"Luxusné trysky pre každý sval"

Každá vírivka Jacuzzi má vlastné rozmiestnenie trysiek, ich počet a špecifické funkcie. U všetkých víriviek Jacuzzi tak určite nájdete tú najpohodlnejšiu a najpríjemnejšiu masáž svalstva práve pre vás.

FX trysky | RX tryskyNX tryskyFX Veľké rotačné trysky FX Large Jets 

Všetky trysky sú vybavené čelnými krytami z nerezovej ocele, ktoré poskytujú vašej vírivke jacuzzi® rafinovanú eleganciu.

Variabilný čistiaci systém

Variabilný čistiaci systém

"Integrovaný variabilný čistiaci systém"

Vírivky Virtus je možné dodávať v dvoch variantách a to Virtus Classic a Virtus Pro. Obe varianty vírivky, jak pre komerčné alebo domáce využitie môžu obsahovať voliteľnú súčasť ClearRay® Pro3Tect™ UV lampu a Ozonátor, ktoré prispievajú k oveľa čistejšej a dezinfikovanejšej vode.

Vírivka môže byť inštalovaná jak nad zemou, tak sa dá celá zapustiť  tak, aby nad úrovňou podlahy vykukoval len úžasne riešený designový preliv.

ZÁKLADNÉ PARAMETRE VÍRIVKY Virtus

Rozmery 250x215x93cm 
Počet miest Vírivka pre 6-7 osôb
Miesto k ležaniu 1
Ovládacie prvky 2x v každom ostrom rohu vany + 1x controlný panel s displayom
Vodné čerpadlo 2x 2,5 HP + 1x 0,5 HP cirkulačné čerpadlo
Počet trysiek 50
Kúrenie elektrické 3kW
Ozonátor Volitelné systém ClearRay® Pro3Tect™ (UV + O2)
Osvetlenie 2x MultiLED podvodný
Filtrácia Filtrácia s polymerným vláknom (integrovaná alebo oddelená)
Vrchný termokryt ANO
Farba vany (vnútorná škrupina) biela alebo platinová
Farba vany (vonkajší skelet) Graphite (synthetic) alebo Teak (drevo)
Objem vody 2300 l
Hmotnosť bez vody 460 kg
Celková maximálna hmotnosť 2760 kg
Podlahové zaťaženie 552 kg/m2

Porovnávání modelů

Jacuzzi Virtus
Profi automatické dávkovanie

Profi automatické dávkovanie

"Najpokročilejší automat pre riadenie kvality vody"

Najpokročilejší automat pre riadenie kvality vody vo vírivke a dávkovanie chémie. Profi automatický dávkovač pracuje jak s chlórovou chémiou, tak s bezchlórovou, výber je úplne na vás. Plno automatická prevádzka komerčnej vírivky je zaistená automatickým dávkovačom chémie ASIN Aqua - úpravovňa vody. Automatická úpravovňa vody pH/chlór. Doprajte svojim klientom tú najkvalitnejšiu a bezpečnú relaxáciu.

Vďaka možnosti napojenia na internet prostredníctvom zabudovanej Wifi, si môžete všetko ovládať a nastavovať chytrým telefónom a aplikácii iPool Life.

Bez obsluhy... automaticky... i vzdialene cez Wifi.

Veľkoobjemná piesková filtrácia

Veľkoobjemná piesková filtrácia

"Krištálovo čistá voda v každej komerčnej vírivke"

Piesková filtrácia u víriviek je zárukou krištálovo čistej vody. Vďaka kremičitému piesku, ktorý je vo filtri ako čistiace médium, sa voda z vírivky veľmi ľahko a jednoducho vyčistí od hrubých nečistôt a jemného znečistenia. Veľkoobjemové pieskové filtrácie sú špeciálne určené pre prevádzky s komerčnými vírivkami. Obsahujú motor,nádobu s filtračným médiom (kremičitý piesok) a šesťcestný ventil.

Akumulačná nádrž

Akumulačná nádrž

"Vody vždy dostatok"

Vďaka akumulačnej / kompenzačnej nádrži získate dostatok vody na okamžitú výmenu celého objemu komerčnej vírivky a na automatické udržovanie hladiny vody v potrebnej výške. 

Ihneď, bez zdlhavého čakania, čerstvú vodu a neustále v tej správnej "hladine"...

SERVIS | OBCHOD

+420 777 064 741

Kontaktovať