Vírivá vaňa pre wellness, záhradu, ale aj verejné bazény Vírivá vaňa pre wellness, záhradu, ale aj verejné bazény

Vírivka JACUZZI® Alimia

rozmery: 237x98x237cm
Počet míst ve vířivce
Počet míst ve vířivce
44

Okrúhla vírivka JACUZZI® Alimia o priemere 237 cm sa pohodlne vojde aj do menších priestorov. O blahodárné účinky vodnej terapie sa postará 28 trysiek. Nechýba ani funkcia blower a aromaterapia, pre ktorú je vyčlenených 16 trysiek.

Rozmery vírivky sú 237 x 237 cm, hĺbka dosahuje 98 cm. Vírivka je pre 6 osôb. Celkom obsahuje 44 trysiek. Vírivka má ozonátor, PE filter filtrácie. Kúrenie vo vírivke je 3 kW. Objem vody je 1660 l. Váha vírivky je 180 kg

Vírivka vhodná pre: Hotely, Motely, Ubytovacie zariadenia, Verejné bazény, Wellness centrá,
Vírivka určená pre: 6 - 7 osôb
Riešenie vírivky pre: Komerčné využitie

Cena bez DPH
NA OPYTANIE
Rychlé a kompletné čistenie

Rychlé a kompletné čistenie

"Rychlá a kompletná výmena vody"

Vďaka systému QuickDrainTM a designovo tvarovanej škrupine vírivky je vypustenie, vyčistenie a znovunapustenie celej vírivky nielen veľmi jednoduché, ale tiež veľmi rychlé. Všetka voda vo vírivke a teda aj nečistoty sú smerované vďaka tvaru vírivky do jediného odtokového miesta uprostred vany. Týmto systémom je docielené to, že vo vírivke nezostane ani jediná kvapka špinavej/starej vody.

"Vypustiť, vyčistiť, napustiť a môžeme znova relaxovať"

Jacuzzi Design

Jacuzzi Design

"Použiteľnosť, prístupnosť, jednoduchosť"

"Snažili sme sa vytvoriť skutočný funkčný design vírivej vany. Od použiteľnosti k prístupnosti, od jemných masážných pozícii až po silnú progresivnú športovú masáž,ktorej celková inšpirácia pochádza z kriviek Nautila = jednoduché a efektívne."

Štúdio Dodo Arslan

Jacuzzi pohodlie

Jacuzzi pohodlie

"Komfort, pohodlnosť a jednoduchosť"

Správne zakrivenie vany, integrované schôdky a široká a plochá došľapová čásť. Vďaka týmto drobnostiam sa i obyčajný vstup do vírivej vane Jacuzzi stane súčasťou relaxácie. Už žiadne ostré hrany, prekračovanie alebo našliapovanie z vysoka a opatrne.

Sedem variabilných pozícií, či už na dĺžku alebo hĺbku sú skutočne prispôsobené každej postave. Urastený muž alebo drobná žena či dieťa, vždy si vo vírivke Jacuzzi nájdete tu správnu a najpohodlnejšiu pozíciu.

Základné parametry vírivky ALIMIA

Rozmery 237x98x237 cm
Počet miest Vírivka pre 6 osôb
Vodné čerpadlo 2x 1,5 kW
Počet trysiek 44
Kúrenie 3 kW
Ozonátor ANO
Osvetlenie ANO (LED)
Filtrácia PE Filter
Vrchný termokryt ANO
Materiál vany ACRYLIC
Objem vody 1660 l
Hmotnosť bez vody 180kg

Porovnávání modelů

Jacuzzi Alimia
Profi automatické dávkovanie

Profi automatické dávkovanie

"Najpokročilejší automat pre riadenie kvality vody"

Najpokročilejší automat pre riadenie kvality vody vo vírivke a dávkovanie chémie. Profi automatický dávkovač pracuje jak s chlórovou chémiou, tak s bezchlórovou, výber je úplne na vás. Plno automatická prevádzka komerčnej vírivky je zaistená automatickým dávkovačom chémie ASIN Aqua - úpravovňa vody. Automatická úpravovňa vody pH/chlór. Doprajte svojim klientom tú najkvalitnejšiu a bezpečnú relaxáciu.

Vďaka možnosti napojenia na internet prostredníctvom zabudovanej Wifi, si môžete všetko ovládať a nastavovať chytrým telefónom a aplikácii iPool Life.

Bez obsluhy... automaticky... i vzdialene cez Wifi.

Veľkoobjemná piesková filtrácia

Veľkoobjemná piesková filtrácia

"Krištálovo čistá voda v každej komerčnej vírivke"

Piesková filtrácia u víriviek je zárukou krištálovo čistej vody. Vďaka kremičitému piesku, ktorý je vo filtri ako čistiace médium, sa voda z vírivky veľmi ľahko a jednoducho vyčistí od hrubých nečistôt a jemného znečistenia. Veľkoobjemové pieskové filtrácie sú špeciálne určené pre prevádzky s komerčnými vírivkami. Obsahujú motor,nádobu s filtračným médiom (kremičitý piesok) a šesťcestný ventil.

Akumulačná nádrž

Akumulačná nádrž

"Vody vždy dostatok"

Vďaka akumulačnej / kompenzačnej nádrži získate dostatok vody na okamžitú výmenu celého objemu komerčnej vírivky a na automatické udržovanie hladiny vody v potrebnej výške. 

Ihneď, bez zdlhavého čakania, čerstvú vodu a neustále v tej správnej "hladine"...

  • Vírivá vaňa pre wellness, záhradu, ale aj verejné bazény
  • Vírivá vaňa pre wellness, záhradu, ale aj verejné bazény
  • Vírivá vaňa pre wellness, záhradu, ale aj verejné bazény
  • Vírivá vaňa pre wellness, záhradu, ale aj verejné bazény

SERVIS | OBCHOD

+420 777 064 741

Kontaktovať